Autoservis

Otváracia doba

Pon-Pi: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:30 - 14:00

Kontakt:

Autotrade R.S.
Čerenčianska cesta 2379
979 01 Rim. Sobota

Szabó Štefan - majiteľ:
0905 448 092
stefanszabo55@gmail.com

Hutáš Július - non-stop odťahová služba:
0905 240 269
hutas@autotraders.sk

SERVIS - Prijímací technik:
0915 959 818

Tel.: 047 58 111 20, 21
Fax: 047 58 111 22
Email: info@autotraders.sk
Web: www.autotraders.sk

Autotrade na Facebooku

 

Naše služby

Poskytujeme kompletné služby týkajúce sa Vášho automobilu. Od predaja, cez záručný a pozáručný servis, prehliadky všetkých vozidiel. Naše služby zahŕňajú medzi inými aj:

Inšpekčné prehliadky aut všetkých značiek

Inšpekčné prehliadky aut všetkých značiek sú vykonávané v značkových autoservisoch Bosch Car Service podľa predpisov servisných intervalov daných výrobcom vozidla. Zabezpečíme prípravu vozidla na STK a Emisné kontroly, aj prevedenie týchto kontrol.

Pravidelný servis a údržba aut, aj v záruke

Bloková výnimka umožňuje, pri dodržaní predpísaných technologických postupov a s použitím patričných informácií a prístrojov, vyškolenému odbornému personálu vykonávať servisné prehliadky aj u automobilov v záruke.

Servisné prehliadky automaticky zohľadňujú ročné obdobie a klimatické zmeny

Predaj nových, aj použitých motorových vozidiel

Opravy autoelektriky a elektroniky

Bosch Car Service sú s predstihom informované o nových systémoch, ktoré sú uvádzané do prvovýbavy. Autoelektrika a elektronika je jednou z domén vývoja Bosch.

Klimatizácia vozidiel

V Bosch Car Service bude odborne zoradená, príp. opravená klimatizácia vášho vozidla. Pamätajte, že klimatizácia plní nielen komfortnú, ale aj bezpečnostnú úlohu.

Najmodernejšia diagnostika porúch a opravy vstrekovania benzínu a diesela

Firma Bosch, ako jeden z popredných dodávateľov systémov a komponentov vstrekovania benzínu a diesla do prvovýbavy, súčasne používa aj vlastné diagnostické vybavenie pre autoservisy.

Kvalitné náhradné diely a autopríslušenstvo Bosch

Náhradné diely Bosch sú kvalitatívne identické s dielmi dodávanými do prvovýbavy vozidiel.

Opravy brzdových systémov

Bosch patrí celosvetovo k najväčším dodávateľom brzdových systémov a v Európe je to dodávateľ číslo jeden. Je tvorcom systémov ABS, ASR, ESP a senzoriky. Vývoj podvozku je dnes závislý na týchto systémoch.

Prístup k technickým informáciám výrobcov aut

Bosch má prístup k aktualizovaným technickým informáciám pre jednotlivé značky vozidiel. Pre autoservisy tak môže Bosch dodávať elektronický systém informácií – Bosch ESI[tronic], čo je najrozsiahlejší systém obchodných, technických a diagnostických informácii od všetkých významných výrobcov vozidiel.

Komfortné systémy, komunikácia so systémami vo vozidle

V Bosch Car Service budú odborne vykonané aj komfortné systémy vozidla, ako napr. parkpilot, Car-HiFi, prídavné kúrenie, navigácia atď.

Diagnostické prístroje Bosch

Špičková diagnostická technika firmy Bosch je vyvíjaná súčasne so systémami pripravovanými do prvovýbavy vozidiel. Profitujte z nášho know-how a dôverujte pravidelne školeným odborníkom, ktorí získavajú informácie a podporu z prvej ruky, priamo od výrobcu.

Znalosti a skúsenosti servisných odborníkov absolvujúcich pravidelné technické školenia

Technické školenia pre vzdelávanie personálu autoservisov prebiehajú pod vedením skúsených lektorov vo vlastnom školiacom stredisku Bosch (teoretická aj praktická časť). Spĺňajú vysoké odborné požiadavky dané súčasnou úrovňou vývoja techniky vozidiel.

Mechanické, karosárske, lakiernické práce (tlmiče, spojky, výfuky, pneumatiky, …)

Kompletná ponuka služieb, vrátane mechanických opráv, je samozrejmosťou.

Najmodernejšia 3D geometria

Lízing

Sme zmluvnými partnermi lízingových spoločností Lease Plan, Business Lease, ALD Leasing a ČSOB Leasing.